fbpx




Tribulation

 

 

Tribulation


Het was al geruime tijd duidelijk dat het Zweedse Tribulation in een onstuitbare groeicurve zat. Toen ze debuteerden met ‘The Horror’, hoorde iedereen met enig verstand van blackened death metal al dat deze gasten zich al snel bij de ereliga van het subgenre (lees: Dissection, Naglfar en Necrophobic) zouden aansluiten.

In 2015 schopte het Zweedse Tribulation het bij heel wat insiders tot de revelatie van het jaar met het overdonderende ‘The Children Of The Night’, waarop ze hun donkere black/death koppelden aan een bij momenten psychedelische jaren ’60 en ’70 achtergrond.

Minstens even opvallend zijn de shows van Tribulation: de gitaristen zien er op zijn zachtst gezegd ‘wat verwijfd’ uit, maar wacht tot ze hun snaren te lijf gaan! Weinig bands in het genre stralen zoveel honger uit op het podium en slepen je evenzeer mee in hun show.


Info

  • Datum: Vrijdag 19 juli
  • Tijd: 12:25 - 13:15
tribulation logo

Tribulation instagram

Jonathan captured in motion and action by @ireneserranophotography. See us tonight at @bangyourheadfestival. Halle stage at 19:50! #tribulation #bangyourheadfestival
We're playing @bangyourheadfestival on Saturday! You'll find us at the Halle stage at 19:50! #tribulation #bangyourheadfestival
@thebandghost , @allthemwitchesband & Tribulation - European Tour 2019: Sat 16 November – Nottingham (UK) – Motorpoint Arena Sun 17 November – Cardiff (UK) – Motorpoint Arena Mon 18 November – Glasgow (UK) – SSE Hydro Wed 20 November – Dublin (Ireland) – 3Arena Fri 22 November – London (UK) – Wembley SSE Arena Sat 23 November – Leeds (UK) – Arena Sat 30 November – Katowice (Poland) – Spodek Sun 01 December – Prague (Czech Republic) – Universum Tue 03 December – Budapest (Hungary) – BSA Thu 05 December – Mantova (Italy) – PalaBam Fri 06 December – Zurich (Switzerland) – Halle 622 Sun 08 December – Barcelona (Spain) – St. Jordi Tue 10 December – Lisbon (Portugal) – Sala Tejo Wed 11 December – Madrid (Spain) – Vistalegre Fri 13 December – Strasbourg (France) – Zenith Tue 17 December – Luxembourg (Luxembourg) – Rockhal Wed 18 December – Nantes (France) – Zenith Thu 19 December – Toulouse (France) – Zenith Beckoning the Children of the Night across Europe! As the darkness once again takes hold of the Northern Hemisphere in the time between the harvest and the winter solstice we will join up with Ghost and All Them Witches to do our best to intensify the annual darkening, and we invite you all to partake in our Dionysian and chthonic audial rites! Let's reverse the structured and the orderly and invite the forces of chaos, if only for a night! Tickets / General On Sale starting Friday, 12 July! #tribulation #downbelow #ghost #allthemwitches #saturnalia
Vi kommer till Sundsvalls Nordfest i oktober! #tribulation #nordfest2019
We're finally coming back to the Emerald Isle where we'll help initiate Samhain at @siegeoflimerick! #tribulation #vircolac #siegeoflimerick #samhain
Vi ses på Close-Up Båten i oktober! #tribulation #closeupbåten
This summer we'll be back in France at @motocultorfestival! This is the full line up! #tribulation #motocultorfestival
You'll find us at @summerdyingloud in early September! #tribulation #summerdyingloud
We're coming back to The Netherlands on July 20th! See you at @dynamometalfest! #tribulation #dynamometalfest #downbelow

Partners

Onze dank gaat uit naar onze partners. Zonder hen was het niet mogelijk om Dynamo Metalfest te organiseren. Bezoek vooral eens hun websites en houd de speciale DMF-acties in de gaten.

Alle rechten voorbehouden aan Loud Noise
Bekijk onze cookie instellingen
Bekijk onze privacy instellingen